Ve Joshua ve ben yanlısı saflarında ikinci kez karşılaştıklarında farklı bir sonuç olacaktır eminim.

         Boks benim için mutlu bir kaza bir parçasıdır. 2008 yılında, ben biraz daha iyi ellerimi kullanmayı öğrenmek zorunda benim kickboks kariyerinde sahneye lazım. Bu yüzden bir boks koçu aradı ve o sadece ellerimi kullanmayı sadece öğrenmek için haftada bir kez spor salonuna götürdü – ağırlıklı çok fazla ayaklarımın güvenerek çünkü bırakarak durdurmak için. Sonra, bir şey başka bir yol ve aniden spor salonunda idman maçı oldu. Uzun koç diyordu önce ‘Eğer güç ve enerjiyle doldurur Bunu ciddiye almalı ve bir şeyler yapabileceğini, niteliklerin bir sürü işim var.’ Boksta konusunda ciddi değildi ama daha çok yapmaya başladı ve ben ‘Bu aslında iyiyim, serin’ düşündüm.

Sonra David Haye, Tyson Fury, David Price gibilerine sparring başladı ve nakavt elde değildi. Bu bana bir şey yol açtı.              talkSPORT            3             Dillian Whyte talkSPORT karargahında resimde   Bu boks insanları tekme isteyen den adapte biraz zaman aldı ve hala şimdi bile adapte ediyorum. Neredeyse her savaşçıya bana boksta farklı bir avantaj verdi. Bu beni bazen lehine çalışan hafif çekingen tarzı verdi. Ben gücüm çalışır ve gerçekten mümkün olmamalıdır açılardan Gücüm yumruklar teslim yardımcı olan bir beceriksizlik var. Bu boks bir geleneksel yaklaşım değil.

Ben diğer boksörlere bir bütün bambaşka zihniyeti var – O ‘Bunu yapacağım ve bunu yapacağım’ gibi değil. Benim amatör antrenörler ‘kavga için hazır olsun’ için söylediğinde ben yaklaşık iki ya da üç ay boyunca eğitim edilmişti. Bu genellikle bisiklet, eldiven ve tüm bu maddeleri satın almak boks kulüpleri için fon sağlamak yardım etmek için ne yıl gösterinin sona içindi.https://www.1xbetpt.com/tr/ Onlar gerçekten beni savaşmak için kimseyi bulamadım ama sonra Finchley bir adam var dedi – savaşmak istiyordu – Onun 4-0 veya 5-0 gibi bir şey olduğunu düşünüyorum. Çocuklar onun hakkında çılgın durdurmak ve ‘biz bunun için hazırsanız emin değiliz’ dedi olmaz.                                      SON BOKS HABERLERİ

                                                                                             ‘ŞAKA’             Whyte iki turda Schwarz nakavt sonra ‘utanmalısın’ Fury diyor                                                       BEYAN             Tyson Fury puanları Schwarz kısır ikinci tur TKO Wilder rövanş vaat                                                                               dövüş Gecesi             Tom Schwarz vs Tyson Fury: Brit ikinci turda TKO ile kazandı

                                                      AMERİKAN RÜYASI             Tyson Fury dövüşten önce muhteşem ABD temalı halka yürüme mesafesindedir                                                       İHTİLAF             Josh Warrington noktalarında Kid Galahad yener olarak Billy Joe Saunders öfkeyle tepki                                                       ihtilaf             Breidis o KO önce rakibini dirsekler olarak Letonya deli, kaotik kavga kazanır

https://en.wikipedia.org/wiki/Álvaro_Negredo

                                                                              YANGIN FIGHTS             Fury döner, Warrington Letonya onun başlığını ve velter katliam savunur                                                       BUZLU             Küba ‘KO Doktor’ WBSS finaline ulaşmak için bir dev atışla bilinçsiz rakip hale                                                       ZARAR VARDI             JJ Metcalf mide bulandırıcı iğneye Jason Welborn Kos

                                                      IÇGÖRÜ             Tom Schwarz kim? Alman ağır seti Las Vegas Tyson Fury almaya                                                       TEHLİKELİ             Fury ciddiye Schwarz çekmek veya AJ tekrarını riske uyardı                                                                               DÖVÜŞ GECESİ             Galahad vs Warrington: Tüm Eğer büyük mücadele hakkında bilmeniz gereken

                                                 ‘Bana inanmıyorsun?’ Gibi oldu diye ben sıcak kafasının biraz oldu sadece nasıl. Onlar ancak daha bunu düşündüm, ben ‘Gerçekten o adamı mücadele etmek gibi istediğiniz edildi‘size hayır demek istiyorsanız anlamak’dedi. ‘Sana kendimi kanıtlamak edelim. Gençken sizi herkes kendini kanıtlamak istiyoruz, bu yüzden kavga alarak sona erdi. Rakibin Anthony Joshua olduğu ortaya çıktı. Gerçekten o 2012 Londra Olimpiyatları için TR takımı için eğitilmekte olan işitme kenara anda onun hakkında bir şey bilmiyordum.

Eğer kavga görebileceğiniz gibi – aşağıdaki YouTube’da izleyebilirsiniz – o, tam amatör kıyafeti ile geldi uygun şort, yumruklarını birbirine bantlanmış ve bütün bunlar edildi vardı. Sadece üzerinde beyaz bir yelek ile bazı siyah pantolon geldi. Bana bazı boks dişli verdi ve biz bunu vardı. İnsanlar amatör oyunda onun hakkında biliyordum ama bunu takip etmedi, çünkü hepsi bana yeni çok bilmiyordum. Ben sadece normal adam gibi onu savaştı. Ben oraya gitti benim olanı yaptı, ona mücadeleyi aldı ve onu iterek ve onu iterek tuttu ve bu beni mücadeleyi kazandı. amatör olarak, onun planını altüst olabilirdi Joshua tehlike adamdı. O tür ile başlamıştı, güçlü kulüpte oldu.

Bir gün biri anlamıyla ‘İki seçeneğin var, dinle.: Dinlemek ve öğrenmek ya da biz amatörlere size geri tutmaya devam edeceğiz’ dedi Ben bir noktayı kanıtlamak için profesyonel saflarına bunu yapmak istedi. Ben sadece ‘havalı’ gibiydi söyledim ne olursa olsun, o zamanlar mücadele ve sevilen bir çocuktu, iyi tavsiye veya destek olmadı. Bunu düşünmek Şimdi, ben çifte vatandaşlığa sahip çünkü Büyük değil İngiltere, Jamaika temsil eğer, Olimpiyatlar için zorladı ve diliyorum. Ama yaşamak ve öğrenmek.                 3             Dillian Whyte Joseph Parker üzerine ağır bir atış iniş   Hala amatör iken, hayal kırıklığı bir sürü vardı.

AJ ve ben amatör olarak bir çok ve onlar her zaman buluyorduk sorunları oluyor hep şey oldu onu mücadele için yuvarlak gelirdi her zaman mücadele için yaratılmışız. 2015 yılında artıları savaşan zaman, hayatımda en iyi uzayda değildi. Benden çok daha iyi bir yerdeydi. O düzgün çalıştırıyordu, kendisiyle için harcanan zaman ve para vardı ve mücadelede gösterdi. O benden önce üç veya dört saniye içinde gelmeye devam etti, o keskin ve ben sadece uzun iki yıllık lay-off off gelmişti. Gerçekten o dönemde onlar tarafından mükemmel çöpçatanlık oldu. Onu yakalamak yaptım ve onu nakavt şansı var mı, ama ben gününde kısa geldi.

Bu gerçekten doğru dürüst bir profesyonel savaşçı olmayı yapmak zorunda değişiklik yapma ateşledi gündü.                 3             Dillian Whyte onların Aralık rövanş Dereck Chisora ​​nakavt   Ben kariyerimin sonu olur da bir çok, çok kötü omuz yaralanması vardı – İki gün maçtan önce ve mücadele girmeden Zaten sonra rezervasyonu ameliyat olmuş biliyordu. Ve çenesinde düzgün onu Saatli olsaydı o nakavt var olurdu, biliyordu – ve tam olarak doğru yerde onu vurarak çok uzakta değildi. Ama omzum beni geri düzenledi. Beni ben olmak, ben taşınan ve onun sınırlarına omzumu itti. Bu mücadele benim için bir uyandırma çağrısı oldu.

Anladım: Ben boks beceri ve boks yeteneği var, zor, ben güçlüyüm, büyük bir boksör değilim, ama daha ciddiye almak gerekir. Ekibim ve ben bunu konuştuk ve bu düzgün yapmak zorunda, öyle karar verdik. Ben sınıra kendimi iterek ve iyi savaşçıları karşı bütün müteakip kavgaları kazanan beri geriye bakmadım. Ve Joshua ve ben yanlısı saflarında ikinci kez karşılaştıklarında farklı bir sonuç olacaktır eminim.                   Jon Moxley geçen ay tüm Elit Wrestling WWE atlamak için onun kararı ile güreş dünyayı sarstı ve yine iş başında bulunuyor.

Bu kez, o New Japonya’da yılında girmiştir ve Suyu Robinson karşı ilk maçta – eskiden WWE NXT içinde CJ Parker olarak bilinen – o IGWP Birleşik Devletleri Şampiyonası yakalanan.              Yeni Japonya Pro Wrestling            1             IGWP Amerika Birleşik Devletleri başlık kazandıktan sonra Jon Moxley anları   AEW sahibi Tony Han AEW ile Moxley durumu hakkında oldukça açık olmuştur ve o anda TV anlaşma yıl sonunda devreye giriyor olarak kendilerine özeldir. Ancak, bundan önce, eski WWE şampiyonu, 33, Japonya’da ve Amerika’da seçkin yerlerde rezervasyonları alabilecek ve bu o njpw ile daha fazla çekim yapacağız işaret gibi görünüyor.

G1 Klimaks – güreşte en saygı turnuvalarından birisi – Temmuz ve Ağustos ve Turner ve ITV ile AEW haftalık televizyon anlaşma arasında gerçekleşir Ekim tarihinden önce başlaması nedeniyle değildir. Moxley ÖLÜM RIDER’nuzla başlık kazanır! Njpw #njbosj pic.twitter.com/SYCQh2ZZHT içinde parlak bir mesaj WWE başlangıcı ile @JonMoxley – Pro Güreş göster (@ProWrestleShow) 5 Haziran 2019 / ** / / ** / … yukarı faturalandırma var etmek Yaşayan Suyu o Moxley ile hurda istekli gösteren! bu adamlar anlatıyorsun hikaye Loving! #njbosj pic.twitter.com/0ar1vnsGYY – Pro Güreş göster (@ProWrestleShow) 5 Haziran 2019 / ** / / ** / Woah! @JonMoxley için yeni bir sonlandırıcı / özel hareketi? Tam sürüm suplex seyir İnanılmaz! #njbosj pic.twitter.com/yeZukWC7pN – Pro Güreş göster (@ProWrestleShow) 5 Haziran 2019 / ** / / ** / Bu Moxley G1 içinde yer alacak tabi mümkünse, ama njpw en Wrestlemania – Wrestle Krallık – Bir sonraki Ocak ve ona bu konuda öne çıkarmak üzere özel bir şey üzerinde çalışılması gereken gerekecekti. Robinson ile maç kendisi parlak ve bitirici hareket, Kirli Deeds yeni bir sürümünü özellikli. Moxley sonraki maçtı onu Fyter Fest’te Joey Janela daha sonra bu ay, Haziran 29 almak görüyor.